جهان

122ـمین روز «طوفان الأقصی»| افزایش شمار شهدای جنایت صهیونیست‌ها در مرکز غزه به 30 نفر/ سندرز: یک دلار هم نباید به نتانیاهو داد

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، هواپیماهای رژیم اسرائیل بامداد امروز دوشنبه در صدوبیست و دومین روز از تجاوز و حمله به نوار غزه، چند منطقه مسکونی و یک مسجد در دیرالبلح واقع در مرکز غزه را بمباران کردند که تا لحظه تنظیم این خبر 30 نفر غیر نظامی به شهادت رسیده و بیش از 15 تن دیگر زخمی شده‌اند.

مهمترین تحولات بامدادی روز 122 عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:

حملات هوایی صهیونیست‌ها به جنوب لبنان

🔹رسانه های لبنان گزارش دادند که ارتش رژیم اسرائیل منطقه مارون الرأس را در سه نوبت هدف حمله قرار داده است.

🔹شهرک یارون نیز جزو مناطقی است که هدف این گونه حنلات قرار گرفته و از تلفات آن هنوز خبری مخابره نشده است.

افزایش شهدای دیرالبلح غزه به 30 نفر

🔹دفتر اطلاع رسانی دولتی نوار غزه اعلام کرد که علی رغم ادعاهای متجاوزین مبنی بر اینکه منطقه دیرالبلح در مرکز غزه منطقه امنی است و درخواست‌ها برای انتقال آوارگان به این منطقه، ارتش صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته در این نقطه جنایت زشتی مرتکب شده که در اثر آن 30 تن به شهادت رسیده‌اند.

.

سندرز: نباید برای ماشین جنگ نتانیاهو، حتی یک دلار خرج کرد

🔹برنی سندرز، سناتور دموکرات آمریکا از حمایت‌های کشورش از رژیم اسرائیل در کشتار فلسطینیان انتقاد کرد و گفت که واشنگتن حتی یک دلار هم نباید برای ماشین جنگ نتانیاهو خرج کند.

ادعای صهیونیست‌ها: مقر عملیاتی حزب الله را زدیم

🔹ارتش رژیم اسرائیل مدعی شد که در حملات هوایی به یارون، مقر عملیاتی و زیرساخت نظامی و در حمله به مارون الراس، نقطه دیدبانی حزب الله لبنان را هدف قرار داده است.

مقاومت عراق از حمله به پایگاه آمریکا در سوریه خبر داد

🔹مقاومت اسلامی عراق طی بیانیه‌ای مسئولیت حمله به پایگاه غیرقانونی آمریکا در میدان نفتی العمر واقع در شرق سوریه را برعهده گرفت.

🔸بر اساس بیانیه مذکور، این حمله با پهپاد صورت گرفته است.

صدوبیست و یکمین روز «طوفان الاقصی»| تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به 4 استان یمن/ ارتش یمن: این حملات بدون پاسخ نخواهد ماند/ بمباران شهر رفح

این خبر در حال بروزرسانی است…

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا