جهان

صدوبیست‌و سومین روز «طوفان الأقصی»| بمباران بامدادی خان یونس و رفح/ نشست شورای امنیت درباره ماجراجویی نظامی آمریکا

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، ارتش رژیم صهیونیستی در اولین دقایق بامداد امروز سه شنبه که یکصد و بیست و سومین روز طوفان الاقصی است، همچنان به جنایات خود علیه مردم بی دفاع نوار غزه ادامه داد.

منابع خبری از حملات مستمر ارتش رژیم صهیونیستی به خان یونس در جنوب نوار غزه خبر دادند که دستکم 17 شهید به جا گذاشته است.

رفح جایی که یک میلیون و پانصد هزار آواره فلسطینی را در یک مکان بسیار شلوغ و متراکم در خود جای داده، هدف حملات اشغالگران قرار گرفته است.

از دقایقی پیش هم نشست شورای امنیت درباره تجاوزات آمریکا به سوریه و عراق آغاز شده که با انتقادهای چین و الجزایر از این اقدامات تجاوزکارانه همراه بوده است.

نماینده چین در این نشست، تجاوزات اخیر آمریکا به سوریه و عراق را نقض خطرناک استقلال و حاکمیت دو کشور دانست و درباره پیامدهای خطرناک این ماجراجویی نظامی هشدار داد.

صدوبیست‌و دومین روز «طوفان الأقصی»| پهپاد جاسوسی اسرائیل در تور مقاومت/کمین رزمندگان فلسطینی برای صهیونیست‌ها/ تجاوز جدید آمریکا و انگلیس به یمن

مهمترین تحولات صدوبیست‌و سومین روز عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:

***********************************************************************

ادامه بمباران خان یونس و شهادت 17 نفر دیگر

ارتش رژیم صهیونیستی همچنان به بمباران خان یونس در جنوب نوار غزه ادامه می دهد که تا کنون به شهادت دستکم 17 نفر منجر شده است.

در حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به مرکز نوار غزه هم دستکم 15 فلسطینی به شهادت رسیده اند.

حملات بامدادی ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح

منابع خبری از حملات هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به رفح در جنوب نوار غزه خبر دادند که طی آن اماکنی که آوارگان فلسطینی در آن پناه گرفته بودند، بمباران شد و به شهادت شماری از آنها منجر شده است.

انجام 14 عملیات مقاومت طی 24 ساعت در کرانه باختری

اشکال مختلف مقاومت در کرانه باختری اشغالی با وجود تشدید اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد به طوری که طی 24 ساعت گذشته، 14 عملیات انجام شده است.

این خبر به روز رسانی می شود

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا