ورزشی

بالی‌تبار: گفته بودند نفرات اول و دوم کشوری را به وهبی‌امره می‌فرستند اماکسی به ترکیه نمی‌رود

بالی‌تبار: گفته بودند نفرات اول و دوم کشوری را به وهبی‌امره می‌فرستند اماکسی به ترکیه نمی‌رود بالی‌تبار: گفته بودند نفرات اول و دوم کشوری را به وهبی‌امره می‌فرستند اماکسی به ترکیه نمی‌رود

مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی می‌گوید وقتی مبارزه فینال ۸۷ کیلوگرم قهرمانی کشور جنجالی شد، گفتند در این وزن نفرات اول و دوم به جام وهبی‌امره می‌روند اما کسی را به ترکیه نمی‌فرستند.

– اخبار ورزشی –

عادل بالی‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره حضورش در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون کشتی بعد از اتفاقاتی که در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور رخ داد، اظهار داشت: چند سؤال پرسیدند، من هم جواب دادم. قرار شد رأی صادر شود و نمی‌دانم چه تصمیمی گرفتند.

وی درباره وضعیت شاگردش ناصر علیزاده که اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد، گفت: فکر کنم قرار است او در مسابقات آسیایی کشتی بگیرد و علیرضا مُهمدی هم نماینده گزینشی آسیایی باشد. آن روز (بعد از فینال مسابقات قهرمان کشوری در قم) که آقایان می‌گفتند نفر اول و دوم 87 کیلوگرم را به جام وهبی‌امره می‌فرستیم تا نفر منتخب مشخص شود، گفتند چرخه ما اینطور تعریف شده است، چرا رعایت نکردند؟ مگر قرار نبود نماینده اعزامی به گزینشی آسیایی در این جام مشخص شود، چرا در این وزن کسی را به ترکیه نمی‌فرستند؟

عضو سابق کادرفنی تیم محمد بنا اضافه کرد: مشکلم این بود که انتخاب‌شان را قبل از قهرمانی کشور در این وزن کرده بودند. گفتند بالی‌تبار اخلاق‌ را رعایت نکرد اما همان روز می‌دانستم ناصر علیزاده به هر طریقی در مسابقات کشوری اول نشود برایش داستان درست می‌کنند. حالا مُهمدی را به مسابقات کسب سهمیه می‌فرستند، حتی نماینده 82 کیلوگرم ما هم به این رقابت‌ها برود سهمیه المپیک را می‌گیرد و بعد هم خودش به المپیک می‌رود. اینها همه از قبل معلوم بود و این همه بگیر و ببند نداشت!

بالی‌تبار با اشاره به اینکه در شایستگی علیرضا مُهمدی شکی نیست، گفت: او را کشتی‌گیر آینده‌داری می‌بینم، ان‌شاءالله در این وزن جا می‌افتد، کشتی‌گیر خیلی خوب، سختکوش و پهلوانی است. سال گذشته که با تیم سپاهان در لیگ برتر شرکت کردیم، او برای ما در 82 کیلوگرم کشتی می‌گرفت، بسیار باادب و آینده‌دار است، حرف من چیز دیگری است، امسال سال المپیک است و خوب بود همه شانس مساوی داشته باشند. دعا می‌کنم هر کدام از این دو عزیز که به مسابقه می‌روند گره این وزن را در المپیک باز کرده و هم سهمیه بگیرند و هم مدال المپیک.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا