جهان

صدوسی‌وپنجمین روز «طوفان الاقصی»| حملات همزمان صهیونیست‌ها به شمال و جنوب نوار غزه/ آماده شدن ناوگان دریایی برای شکستن محاصره غزه

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، تجاوزات وحشیانه و بی وقفه رژیم صهیونیستی به نوار غزه وارد یکصد و سی و پنجمین روز خود شده است.

منابع خبری بامداد امروز یکشنبه از حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به رفح در جنوب نوار غزه خبر دادند، جایی که بیش از یک و نیم میلیون آواره را در یک مکان بسیار کوچک در خود جای داده است.

این منابع گفتند که اشغالگران همچنان به حملات خود به مناطق مختلف شهر رفح ادامه می دهند. این شهر در نزدیکی مرز مصر قرار دارد.

کاربران محترم مهمترین تحولات روز صدو سی‌وپنجمین روز عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:

***********************************************************************************

بمباران همزمان مناطق شمالی و جنوبی نوار غزه

جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی بار دیگر خان یونس در جنوب نوارغزه را بمباران کردند.

اشغالگران همچنین مناطق شمالی نوار غزه را هدف حملات هوایی خود قرار دادند.

رئیس هیئت امدادرسانی ترکیه: ناوگان دریایی برای شکستن محاصره غزه برای حرکت آماده خواهد شد

رئیس هیئت امداد رسانی ترکیه: آمادگی ها برای به راه انداختن ناوگان دریایی به سمت غزه برای شکستن محاصره مردم این منطقه را تکمیل کرده ایم، زمان حرف زدن به پایان رسیده، ما به دریا خواهیم رفت و به غزه خواهیم رسید و محاصره آن را درهم خواهیم شکست.

حمله پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی، اقدام به شلیک دو راکت به محله الطراش در جنوب غربی شهرک میس الجبل در جنوب لبنان کرد.

هشدار انصارالله به مثلث شرارت آمریکایی صهیونیستی انگلیسی

علی القحوم عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله: اصرار آمریکا، انگلیس و اسرائیل بر ادامه تجاوزات، دامنه نزاع و جنگ را در منطقه گسترش خواهد داد.

6 شهید در بمباران رفح/ حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به دیرالبلح

ارتش رژیم صهیونیستی با استفاده از پهپاد گروهی از فلسطینیان را در نزدیکی گورستان دیرالبلح در مرکز نوار غزه هدف قرار داد که دستکم دو نفر تا کنون به شهادت رسیده اند.

منابع خبری همچنین اعلام کردند که دستکم 6 فلسطینی از جمله دو کودک و یک زن در حمله صهیونیستها به آوارگان در شمال شهر رفح به شهادت رسیدند.

تظاهرات مردم اسپانیا در حمایت از غزه با در دست گرفتن تصاویر فرماندهان فلسطینی و یمنی

شهروندان اسپانیایی در تظاهراتی، جنگ نسل کشی رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم نوارغزه را محکوم کردند، آنها به نشانه حمایت خود از مقاومت، تصاویر فرماندهان آنها به ویژه تصاویر ابوعبیده سخنگوی گردانهای قسام شاخه نظامی حماس و یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن را در دست داشتند.

واکنش وزیر صهیونیست به شروط عربستان برای عادی سازی

الی کوهن وزیر انرژی رژیم صهیونیستی در واکنش به شروط مقامات سعودی به منظور عادی سازی روابط کشورهای عربی و تل آویو گفت: اگر قرار است عادی سازی روابط با کشورهای عربی منجر به تشکیل دولت مستقل فلسطینی شود، ترجیح می دهیم اصلا عادی سازی رخ ندهد.

بمباران شهر رفح در اولین دقایق بامداد یکشنبه

جنگنده های رژیم صهیونیستی، در اولین دقایق بامداد یکشنبه شهر رفح در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

00:05-حمله خمپاره‌ای گردانهای قدس به نظامیان صهیونیست در خان یونس

گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد نظامیان صهیونیست‌ و ادوات جنگی آنها را در شهر خان یونس در جنوب نوار غزه هدف حمله خمپاره‌ای قرار داده است.

این خبر به روز رسانی می شود

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا