ورزشی

واکنش نعمت‌پور به بخشش گرایی: در سال المپیک از تمام ظرفیت‌مان استفاده می‌کنیم

واکنش نعمت‌پور به بخشش گرایی: در سال المپیک از تمام ظرفیت‌مان استفاده می‌کنیم واکنش نعمت‌پور به بخشش گرایی: در سال المپیک از تمام ظرفیت‌مان استفاده می‌کنیم

مربی تیم ملی فرنگی تأکید کرد علی گرایی جزو کشتی‌گیرانی است که سال‌ها زحمت کشیده و در سال المپیک حتماً از همه ظرفیت و موجودیت کشتی‌ استفاده خواهد شد.

– اخبار ورزشی –

طالب نعمت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد کاهش محرومیت محمدعلی گرایی و فراهم شدن امکان بازگشت او به تشک از 13 فروردین ماه، اظهار داشت: طبق حکم جدیدی که اتحادیه جهانی داده، علی گرایی می‌تواند از 13 فروردین به تشک برگردد. باتوجه به اینکه سال المپیک است، از تمام ظرفیت و موجودیت کشتی‌مان استفاده می‌کنیم. علی جزو بچه‌هایی است که سالیان سال زحمت کشیده و جرو افتخارآفرینان کشتی کشور به شمار می‌رود. ان‌شاءالله با تصمیم سرمربی محترم و کادرفنی تیم ملی، به شکلی علی گرایی هم در چرخه دیده شود.

محرومیت محمدعلی گرایی بخشیده شد

قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان در پاسخ به این سؤال که اگر فرد منتخب تورنمنت وهبی‌امره که قرار است به مسابقات گزینشی آسیایی برود، در بیشکک سهمیه بگیرد، آیا باز هم محمدعلی گرایی شانس حضور در المپیک را خواهد داشت؟، گفت: فعلاً تمرکز ما روی رقابت این چهار نفر است که به ترکیه می‌روند و برای شرکت در مسابقات گزینشی آسیایی با هم در رقابت هستند. بچه‌ها شرایط خوبی هم دارند و همین رقابت باعث شده همدیگر را به لحاظ فنی و بدنی بالا بکشند. امید به خدا نفر برتر ز جمع آنها به بیشکک اعزام شده و بعد از کسب سهمیه حتماً در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.

گرایی در مورد اینکه تیم ملی فرنگی چقدر این شانس را دارد که در مسابقات گزینشی بیشکک بتواند سهمیه‌های المپیک خود را کامل کند، یادآور شد: خیلی کار سخت است، بچه‌ها حریفان مستقیم و قدری دارند ولی با تمام وجود برای کسب سهمیه تلاش خواهند کرد و ما امیدوار هستیم که در هر دو وزن 77 و 87 کیلوگرم سهمیه را بگیریم.

وی در مورد وضعیت آمادگی مهمدی که به صورت قطعی برای شرکت در مسابقات گزینشی آسیایی انتخاب شده، گفت: خداراشکر علیرضا روند رو به جلویی دارد. روز به روز از لحاظ فنی و روحی شرایط خوبی را طی کرده و ارتقا پیدا می‌کند. خیلی امیدواریم بتواند شرایط خوبش را حفظ کرده و با اینکه تازه تغییر وزن داده و از وزن 82 به 87 کیلوگرم آمده، با ارتقای فنی خود در سطح یک دنیا قرار بگیرد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا