ورزشی

علی‌عسگری: تقویم کشتی تهران به تأیید فلاح و اخلاقی برسد اجرا می‌کنیم/ حسین‌خانی یک سال پای کار بود

علی‌عسگری: تقویم کشتی تهران به تأیید فلاح و اخلاقی برسد اجرا می‌کنیم/ حسین‌خانی یک سال پای کار بود

رئیس هیئت کشتی تهران در واکنش به قطع همکاری مصطفی حسین‌خانی با هیئت کشتی تاکید کرد که این کار به خواست خود او صورت گرفته است.

– اخبار ورزشی –

قاسم علی‌عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره قطع همکاری مصطفی حسین‌خانی با هیئت کشتی تهران اظهار داشت: کار فنی دست اکبر آقای فلاح است ولی از مصطفی حسین‌ بابت یک سالی که با ما همکاری داشت و برای تیم زحمت کشید، تشکر می‌کنم. او در اردوها و تمرینات شرکت کرد ما هم به لحاظ پشتیبانی و تمام کارهایی که باید انجام می‌دادیم، حمایت کامل را داشتیم و همه به نحو احسن انجام شد.

رئیس هیئت کشتی تهران ادامه داد: در بحث برگزاری مسابقه چند جانبه، برپایی اردو و بهترین لباس و امکانات و … همه کار انجام دادیم. حسین‌خانی بعد از یک سال تصمیم گرفت دیگر همکاری نکند. وظیفه هیئت کشتی این است که از تمام توان و پتانسیل کشتی استان تهران در کار استفاده کند.

علی‌عسگری تصریح کرد: حسین‌خانی قهرمان دنیا و خیلی هم علاقه‌مند به کار مربیگری است. وظیفه ما بود او را بیاوریم، یک سال پای کار بود و زحمت کشید. عاشق کشتی است، به خواست خودش از این مجموعه جدا شد و صرف نظر از این قطع همکاری، هر جا که هست برایش آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره اینکه چه کسی جایگزین مصطفی حسین‌خانی در راس رده سنی جوانان استان تهران خواهد شد، گفت: حالا فرصت داریم، فعلاً مسابقه و اردویی پیش روی جوانان نیست.

علی‌عسگری با اشاره به استعفای اینستاگرامی دبیر هیئت کشتی تهران عنوان کرد: روح‌الله حسینی خسته شده بود، ولی ما همچنان با او همکاری داریم و در خدمتش هستیم. به هرحال کار سخت است. مسابقه‌ای برگزار کردیم که 3200 شرکت‌کننده داشت.

رئیس کشتی تهران در خاتمه گفت: یک تقویم برای سال 1403 آماده کردیم. تمام فرآیند انتخاب مربی، کشتی‌گیر و سهمیه‌ها در آن مشخص است. همه را تا پایان سال نوشته‌ و تقویم کار تمام حوزه‌ها مشخص است. یک برنامه خوب و جامع آماده شده و باید به تأیید اکبر فلاح و حبیب اخلاقی مدیران فنی کشتی آزاد و فرنگی استان برسد و بعد از آن برنامه جامع کشتی تهران در سال 1403 خواهد شد که در تمامی رده‌های سنی اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا