سیاسی

ستاد انتخاباتی «خادمان ملت» قالیباف آغاز به کار کرد

– اخبار ویژه نامه‌ها –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، ستاد انتخاباتی «خادمین ملت» محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری متشکل از تعدادی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس به صورت سراسری آغاز به کار کرد.

اکبر رنجبرزاده نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس ستاد خادمین ملت با اعلام آغاز به کار این ستاد، اظهار داشت: ستاد خادمان ملت متشکل از تعداد قابل توجهی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی در هماهنگی و هم‌افزایی کامل با ستاد مرکزی دکتر محمدباقر قالیباف در 31 استان کشور تشکیل شده است.

وی افزود: هدف از تشکیل این ستاد، انسجام‌بخشی به فعالیت‌های نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی است که به دنبال تبیین گفتمان آقای دکتر قالیباف در عرصه انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم و بیان برنامه‌های دولت خدمت و پیشرفت هست.

رئیس ستاد خا‌مان ملت با بیان اینکه فعالیت‌های این ستاد در هماهنگی کامل با ستاد مرکزی دکتر محمدباقر قالیباف قرار دارد، تصریح کرد: احکام اعضای شورای مرکزی ستاد و ستادهای استانی صادر شده و طی روزهای آینده نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی که به عضویت ستاد در آمده‌اند با حضور در سراسر کشور نسبت به برگزاری جلسات سخنرانی، پرسش و پاسخ و سایر برنامه‌های انتخاباتی اقدام خواهند کرد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا