سیاسی

صالحی امیری: تعامل کاری خوبی با وزارت کشور داریم

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، سیدرضا صالحی امیری نماینده مسعود پزشکیان در ستاد انتخابات کشور، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید از اصحاب رسانه به نمایندگی از آقای پزشکیان تقدیر کنم. مجموعه رسانه‌ها در این مدت در ایجاد شور انتخاباتی نقش بی‌بدیلی داشتند و حلقه ارتباط ما با مردم شما هستید.

نماینده پزشکیان: روند کلی انتخابات را مثبت می‌بینیم

وی افزود: روند مشارکت بسیار مثبت است و امیدواریم که تا پایان شمارش آرا اخبار خوب و غرورآفرین داشته باشیم. ارزیابی ما مثبت بوده و مسائل و چالش های فرعی در همه ادوار بوده با مذاکره و مکاتبه رفع می‌شود و با موانع جدی برخورد نکردیم.

.

صالحی امیری با بیان اینکه اراده نظام به برگزاری مشارکت حداکثری است و اراده مردم به حضور در صحنه است، تصریح کرد: این دو اراده منجر به قدرت ملی می‌شود و برنده این انتخابات نظام است و شخص نیست؛ اگر انتخابات به بالای 50 درصد برسد قدرت ما افزایش پیدا می‌کند و همچنین تغییری در وضعیت زندگی مردم شاهد بودیم.

نماینده پزشکیان در ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه ما آرزوی مشارکت حداکثری و تغییر در معیشت و سفره مردم داریم، گفت: امشب تا صبح مهمان وزارت کشور هستیم و رفتار وزیر و وزارت کشور بسیار رفتار اخلاقی و با مدارا بود و گله‌ای از آنها نداریم. تعامل کاری خوب بود و گزارشات را با گفتگو حل می‌کنیم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره سلامت انتخابات اظهار داشت: نسبت به روند کلی انتخابات مشکلی نداشتیم و باور نداریم مسئله‌ای پیش بیاید و مشکلات را با گفت وگو حل می‌کنیم.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا