کل اخبار

دومین سوگواره عکس های عاشورایی در مرند برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند از برگزاری دومین سوگواره عکس های عاشورایی شهرستان مرند با همکاری انجمن هنر عکاسی خبر داد.
 به گرارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :مهران فرجی” از برگزاری دومین سوگواره عکس های عاشورایی این شهرستان با همکاری انجمن هنر عکاسی خبر داد و گفت: به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین (ع) این سوگواره در دو بخش اصلی شامل عکاسی با دوربین حرفه ای و نگاه مردمی شامل عکاسی با موبایل برگزار می‌شود.
وی افزود: موضوعات این سوگواره شامل سنت ها و آئین های عزاداری حسینی ، نماز ظهر عاشورا ، شیرخوارگان حسینی ، مراسم تعزیه و شبیه خوانی ، عزاداری کودک و نوجوان  ، نذورات و… خواهد بود .
فرجی افزود: هر شرکت کننده می‌تواند در یک بخش حضور یابد و عکس‌های ارسالی می‌بایست مستند بوده و در حوزه‌ی شهرستان مرند تهیه شده باشند.
وی آخرین مهلت ارسال آثار به این سوگواره را نهم آبان‌ماه سالجاری عنوان کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب لوح فشرده تا پایان مهلت یاد شده به دبیرخانه این سوگواره واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا