کل اخبار

دست قدرت الهی فتنه دشمنان ایران اسلامی را شکست داد

امام جمعه شهرستان مرند گفت: «۹ دی روز بصریت و میثاق امت با ولایت است و در این روز حماسی تجلی دست قدرت الهی فتنه دشمنان ایران اسلامی را شکست داد.»به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبار به روز مرند: حجت‌الاسلام علی نعمت‌زاده ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی اعضای گروه معارف دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند با گرامیداشت ۹ دی اظهار کرد: «دانشجویان فرزندان ما هستند و در تربیت آنان باید کوشا باشیم. بهترین گلستان برجسته انسان، نخبگان و دانشمندان دانشگاه‌ها هستند و در تربیت این افراد نباید کوتاهی کرد؛ چراکه دانشگاه‌ها در تربیت دانشجویان نقش مؤثری دارند.»
حماسه ۹ دی نماد بصیرت مردمی است
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند با گرامیداشت حماسه ۹ دی گفت: «حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی بوده و برگ زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است. مردم ایران و دانشگاهیان پشت سر ولایت هستند و تا ابد خواهند ماند تا آسیبی به کشور نرسد.»
محمدحسین صادقی خاطرنشان کرد: «دانشگاه آزاد اسلامی مردمی بوده و واژه اسلامی و تحقق پسوند دانشگاه آزاد اسلامی الزامی است.»
وی از تلاش‌های گروه‌های آموزشی به‌ویژه گروه معارف در راستای دست‌یابی به اهداف بزرگ دانشگاه در امر آموزش و تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص قدردانی کرد.
گفتنی است  در این جلسه هم‌اندیشی استادان درباره چالش‌های آموزشی و تربیتی دروس و کلاس‌های معارف، نقاط ضعف و قوت دروس معارف اسلامی و همکاری در برنامه‌های فرهنگی نظر خود را ارائه دادند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا